Poznaj nasz zespół

Anna Liczmańska

Kierownik Oddziału, Specjalista ds. marketingu

Wiadomość Telefon
Kontakt

Anna Liczmańska

Kierownik Oddziału, Specjalista ds. marketingu

Wiadomość a.liczmanska@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 791812349 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Anna Martin

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Anna Martin

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość a.martin@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 730847003 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Bartłomiej Kędzierski

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Bartłomiej Kędzierski

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość b.kedzierski@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 796568420 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Beata Kierzkowska

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Beata Kierzkowska

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość b.kierzkowska@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 535505567 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Danuta Wołczuk-Rynkowska

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Danuta Wołczuk-Rynkowska

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość danuta.rynkowska@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 535505646 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Iwona Czupryniak

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Iwona Czupryniak

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość iwona.czupryniak@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 534124905 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Izabela Dekowska

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Izabela Dekowska

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość izabela.dekowska@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 790723902 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Magdalena Koper

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Magdalena Koper

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość m.koper@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 531185875 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Krzysztof Kicerman

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Krzysztof Kicerman

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość k.kicerman@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 791812340 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Magdalena Rybak

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Magdalena Rybak

Doradca ds. nieruchomości

Wiadomość m.rybak@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 730847006 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Magdalena Sadowska

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Magdalena Sadowska

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość m.sadowska@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 791812347 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Piotr Wojtowicki

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Piotr Wojtowicki

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość p.wojtowicki@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 791812341 Oferty doradcy
Oferty doradcy

Sylwia Rudolf

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość Telefon
Kontakt

Sylwia Rudolf

Specjalista ds. nieruchomości

Wiadomość s.rudolf@copernicusnieruchomosci.pl Telefon 791812946 Oferty doradcy
Oferty doradcy