Co mówią o nas klienci?

Przez rok czasu próbowalismy sprzedać nasze mieszkanie w Toruniu bez skutku. Nasza koleżanka poleciła nam wasze biuro i poznaliśmy tam pana Bartłomieja Kędzierskiego. W przeciągu dwóch miesięcy od naszego poznania sfinalizowalismy sprzedaż naszej nieruchomości, o czym świadczy profesjonalizm oraz zaangażowanie w swoją pracę pana Bartłomieja. Zatem więcej takich kompetentnych osób chciałoby sie spotykać na naszym rynku pracy.

Magdalena i Konrad Staniek

Czułam się zaopiekowana i bezpieczna podczas zakupu mieszkania w Toruniu. Wszelkie spotkania i działania były zaplanowane, uzgadniane. Opieka biura obejmowała obie strony: kupujących i sprzedajacych. Dla mnie pełen profesjonalizm. Pan Bartek Kędzierski był obecny w każdej sytuacji, koordynował zakup kupna mieszkania na każdym etapie, przyczynił się do rozwiązania konfliktu pomiędzy stronami transakcji. Serdecznie polecam biuro Copernicus.

Joanna Włodarczyk

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Izabeli Nagiewicz za współpracę – pośrednictwo w kupnie mieszkania przy ulicy Mickiewicza w Toruniu. Transakcja nie należała do najłatwiejszych ze względu na konieczność pilnego załatwienia wielu formalności ze strony sprzedających. Pani Izabela wykazała się profesjonalizmem i ogromną cierpliwością.

Mamy duże doświadczenie we współpracy z pośrednikami nieruchomości w wielu miastach w Polsce i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni jej podejściem do klienta i rzetelnością.

Olga Ptak i Grzegorz Krawczyk

Chciałbym bardzo gorąco podziękować Copernicus Nieruchomości, a w szczególności p Bartkowi Kedzierskiemu za pomoc w znalezieniu mieszkania. P. Bartek z dużym zaangażowaniem przeszukiwał oferty sprzedaży i na bieżąco informował mnie o aktualnych ofertach spełniających moje wymagania. Cierpliwie odpowiadał na ciągle pojawiające się pytania i wątpliwości. Dzięki doświadczeniu p. Bartka sprawy formalne zostały załatwione sprawnie i bez problemów. Jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na zakup innej nieruchomości to nie mam wątpliwości kogo poproszę o pomoc. 23.05.2017 r.

Katarzyna Korczak

Bardzo dziękuje i gorąco polecam Pana Bartłomieja Kędzierskiego, który bardzo profesjonalnie i szybko pomógł wynająć mieszkanie, wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze, formalności zostały przedstawione „czarno na białym” co spowodowało szybką decyzję o wynajmie mieszkania przy którym pośredniczył Pan Bartłomiej. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuje.

Tomasz Kurpyt

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Liczmańskiej, która w sposób profesjonalny i bardzo zindywidualizowany pomogła w pilnym zakupie mieszkania. Dzięki Pani Ani udało mi się szybko kupić mieszkanie za rozsądną ceną w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Potrzebowałam pilnie sprzedać i natychmiast kupić inną nieruchomość. Ciesze się, że spotkałam na swojej drodze Panią Annę, która rozumiała sytuację i zadbała, żeby „misja niemożliwa” szybkiej transakcji się udała. Dodać mogę, że na bieżąco byłyśmy w kontakcie i Pani Ania szybko reagowała na zmiany na rynku nieruchomości. Informacje dostawałam natychmiastowo. Do tego fachowo zajęła się wszelkimi formalnościami. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym i ludzkim podejściem do klienta. Polecam współpracę z biurem Copernicus, w szczególności z Panią Anna Liczmańską.

Emilia Kowalska

Na Copernicus Nieruchomości i Pana Bartka Kędzierskiego trafiliśmy w trakcie poszukiwań domu. Bez wątpienia napisze, że trafiliśmy idealnie, od pierwszego spotkania ” zagrało”. Pan Bartek to pełen zaangażowania profesjonalista w swojej branży. Rzeczowy, doskonale przygotowany do prezentacji oferty, żadnego pytanie nie pozostawi bez odpowiedzi. Formalności związane z kupnem domu przy udziale Pana Bartka to gwarancja sukcesu. Wszystkie dokumenty kompletne i na czas. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebować biura nieruchomości to na pewno wybierzemy Copernicus Nieruchomości i p.Bartka Kędzierskiego.

Kinga i Bartosz Barczykowscy

Serdeczne podziękowania dla Pana Bartka Kędzierskiego za profesjonalne podejście do klienta, ekspresową reakcję, cierpliwe udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania, opiekę oraz zaangażowanie w poszukiwaniu lokalu. Życzę sukcesów i dalszego rozwoju! Polecam każdemu współpracę z biurem.

Monika Gorczyńska

Moja transakcja byla bardzo trudna. Pani Magda Rybak wykazala bardzo duzo cierpliwosci, na moją korzyść. Wszystko zostalo zalatwione tak jak nalezy. Poniewaz plany zyciowe mozna miec I trzeba miec, ale one nie zawsze udaja sie wprowadzic w zycie. Teraz nastepne wyzwanie dla pani Magdy zobaczymy jak sie spisze. Ale wierzę, że będzie tak samo operatywna I zawodowo kompetencyjna jak w pierwszym etapie. Jeszcze raz bardzo polecam I dziękuję z całego serca bardzo zadowolona klientka.

Bardzo zadowolona klientka

Gorąco polecam Copernicus Nieruchomości, a w szczególności chciałabym podziękować za miłą i udaną współpracę z Panem Bartłomiejem Kędzierskim. Dzielnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, a zaangażowanie przez cały proces kupna pozwolił mi na szybką decyzję i pewność że wszystko przebiega prawidłowo. Dziękuję za poświęcenie mi odpowiedniego czasu i cierpliwości.

Pan Bartłomiej Kędzierski bardzo nam pomógł w sprzedaży mieszkania, jest pan Bartek człowiekiem z wielka empatią i życzliwością. Polecamy Biuro Copernicus innym za fachowość,wysoki profesjonalizm. Sprzedaz mieszkania odbyla sie szybko i skutecznie.

Halina i Zbigniew Kryszkowie

Polecam Copernicus Nieruchomości, a w szczególności Pana Bartka Kędzierskiego, dzięki któremu transakcja zakupu mieszkania została przeprowadzona sprawnie, w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Na każdym etapie transakcji mogliśmy liczyć na fachowe i efektywne wsparcie oraz duże zaangażowanie. Pan Bartek stanowi swoją postawą zawodową doskonałą wizytówkę swojej firmy w kontakcie z każdym klientem.

Bożena i Tomasz

Pana Bartka Kędzierskiego polecił mi znajomy. Ja również z czystym sumieniem mogę go polecić. Pan Bartek jest konkretny i profesjonalny. Pomógł szybko sprzedać mieszkanie w satysfakcjonującej dla mnie cenie. W pełni angażował się w każdy z etapów sprzedaży nieruchomości. Bardzo szybko rozwiewał moje wątpliwości i odpowiadał na wszelkie pytania. Byłem pozytywnie zaskoczony tempem w jakim sprawa została sfinalizowana. Jeżeli będę chciał skorzystać z usług pośrednika nieruchomości to na pewno wybiorę Pana Bartka ponownie.

Przemek Z

Zdecydowaliśmy się sprzedać mieszkanie za pośrednictwem firmy Copernicus Nieruchomości. Pomógł nam w tym Pan Bartłomiej Kędzierski, za co bardzo dziękujemy. Proces sprzedaży przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco dla obu stron umowy. Pan Bartek jest osobą kompetentną, zaangażowaną, życzliwą, działającą profesjonalnie i jak najbardziej godną polecenia.

Gabriela z rodziną Grażyna

Wielkie podziękowania za bezproblemową obsługę transakcji sprzedaży domu dla pana Bartka Kędzierskiego. Cierpliwość, profesjonalizm i pomoc na każdym etapie współpracy. G O R Ą C O P O L E C A M 🙂

Korzystałam z państwa usług. Pani Sylwia Rudolf była osobą która się mną zajęła. Chodziło o sprzedaż mieszkania. Ja jako osoba sprzedająca na stałe mieszkam w Holandii. Biorąc pod uwagę odległości i okoliczności pandemiczne, sprzedaż była bardzo zdalna i niespokojna. Pani Sylwia Rudolf, z której pomocy korzystałam, była niezastąpiona. Wykazała się profesjonalizmem, kreatywnością (a proszę mi wierzyć, że ta była bardzo potrzebna) i niezwykłą wrażliwością. Pani Sylwia wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Daje poczucie bezpieczeństwa, co przynajmniej w mojej sytuacji było bezcenne.

Justyna

Pani Izabela Dekowska zajmowała się sprzedażą mojego mieszkania oraz kupnem nowego gniazdka. Profesjonalizm w tysiącu procent, obie transakcje przeprowadzone błyskawicznie, z dbałością o mnie, o poprawność dokumentów i o moje pieniądze. Łącznie z zarezerwowaniem wizyty w UM Torunia – a to wszystko z uśmiechem na twarzy 😀

Polecam baaardzo mocno i dziękuję za pracę i zaangażowanie.

Magda Lulewicz

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Izabela Dekowska świetnie prowadzi przez cały proces kupna/sprzedaży. – Dzięki Pani Izie sprzedałem mieszkanie i kupiłem dom. – Zdecydowanie polecam!

Adrian Stelmaszyk

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, znakomite wyczucie potrzeb i oczekiwań, wysoka kultura osobista. Polecam Wszystkim, którzy oczekują usług najwyższej jakości. Pani Aniu, współpraca z Panią to była przyjemność, dziękuję.

Beata Zawadzka

Szukałam mieszkania, więc współpracowałam z kilkoma pośrednikami w Toruniu. Jak wyszłam z mieszkania prezentowanego przez Panią Izabelę Dekowską powiedziałam „chcę kupić mieszkanie prezentowane przez tą Panią”. Stoicki spokój, cierpliwość, poświęcony czas, spokojne wytłumaczenie i wykonanie telefonów, aby „odkręcić” zaniedbane wcześniej tematy. Czułam, że ktoś dba, aby nie przysporzyć mi niepotrzebnych problemów i wyprostować wszelkie nieprawidłowości w dokumentach. Postawa Pani Izabeli wpłynęła na moją decyzję o zakupie. Wielu pośredników z którymi się spotkałam przy okazji zakupu mieszkania powinno się uczyć profesjonalizmu od Pani Izabeli. Polecam z całego serca i bardzo dziękuję za współpracę.

Alicja

Pan Bartłomiej Kędzierski to profesjonalista. Pierwszy raz spotkalismy sie jak szukalismy mieszkania do kupna.

Pozniej pomogl nam dwukrotnie przy wynajmie. Jestesmy bardzo zadowoleni z jego pracy, jego kultury i podejscia do klienta.

Bardzo mily mlody czlowiek ktoremu zyczymy wielu sukcesow w zyciu zawodowym jak rowniez prywatnym.Pozdrawiamy serdecznie.

Ewa i Zygmunt Nowak

Szukalem domu w okolicach Torunia i rowniez w Polsce innych rejonach. Po raz pierwszy spotkalem sie w wykonaniu Pana Bartka z bardzo profesjonalnym podejscie do sprawy .Poprzednio bylem przewaznie zaskoczony negatywnie dzialaniem poprzednich agentow ktorzy mialem wrazenie traktuja swoja dzialalnosc jako jakis dodatek malo istotny dla nich co mnie dziwilo ze nie przejawiaja zadnej inicjatywy w kierunku sprzedania nieruchomosci tej ktora mnie interesowala jak rowniez majac klijenta nie oferowali mu niczego innego. Pan Bartek wprawdzie pomogl mi kupic pierwsza nieruchomosc ktora znalazlem ale sposob jak traktowal mnie i swoj obecny zawod wzbudzal we mnie zaufanie ze mam do czynienia z agentem ktoremu zalezy na sprzedaniu nieruchomosci w sposob taki aby klient czul pelna pomoc i satysfakcje

Andrzej Josef Romanek

Pragnę wyrazić swoje zadowolenie i wdzięczność pracownikowi biura nieruchomości Copernicus w osobie P. Bartka Kędzierskiego za sprawne, pełne zaangażowania, życzliwości i kompetencji pokierowanie sprawą sprzedaży nieruchomości ku zadowoleniu stron zainteresowanych. Pan Bartek Kędzierski jest z całą pewnością osobą profesjonalną i godną polecenia.

Wdzięczna klientka

Hanna Mielcarek

Bardzo polecam biuro nieruchomości Copernicus a przede wszystkim Pana Bartłomieja Kędzierskiego, który jest profesjonalny, uprzejmy i ma zawsze czas dla klientów. Dziękuję za przeprowadzenie szybkiej transakcji kupna.

Polecam.

Beata Dworczak

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia? 

Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości

Chętnie dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem

Zawsze stawiamy na jakość, nigdy na ilość. Nasz cel to wysoka jakość obsługi klienta, poświęcamy naszym Klientom maksimum czasu i uwagi. 12-letnie doświadczenie oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się wysoko w toruński rynek nieruchomości.

Nie ma u nas działań szablonowych; każdego klienta, każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie. Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego  słuchamy Ciebie, Twoich oczekiwań i dzięki temu dobieramy ofertę dopasowaną idealnie do Ciebie. Przekonaj się, że współpraca z naszym biurem to doskonała inwestycja, która po prostu się opłaca !