Mieszkania na wynajem Toruń

Zamknij
Więcej opcji

Liczba pokoi

Powierzchnia

Cena

1 2 3 5

Toruń to jedno z większych miast Polski, które stoi nieopodal Bydgoszczy i to właśnie ono staje się zwykle centrum życia studentów, a także miejscem, gdzie zazwyczaj poszukiwane są mieszkania na wynajem. Czego można spodziewać się po tym mieście? Jakie mieszkania w nim znajdziesz i z jakimi cenami trzeba się zmierzyć?

Rynem mieszkaniowy w Toruniu – jest się czym pochwalić

Toruń od wielu lat pozostaje jednym z ważniejszych ośrodków dla Polski centralnej. W tym mieści krzyżują się najistotniejsze szlaki handlowe i nie tylko. Akademie rozwijają coraz to nowszych, chętniej napływających studentów, a to właśnie oni potrzebują miejsca, przy przetrwać kilka lat dodatkowej nauki.

Rynek mieszkaniowy w Toruniu to przede wszystkim najlepiej dostosowana podaż mieszkań do popytu oraz niezwykle atrakcyjne ceny. Wolne, czekające na wynajem lokale można śmiało znaleźć w praktycznie każdej dzielnicy, zaś do najbardziej atrakcyjnych należą osiedla usytuowane na prawym brzegu miasta. To tam również mieści się najwięcej istotnych dla miasta instytucji.

Znaczna liczba toruńskich mieszkań znajduje się w ścisłym centrum miasta. Kamienice nie tylko dodają fantastycznego klimatu i przypominają, że miasto ma za sobą niejedną ciekawą historię, ale także oferują mieszkania na wynajem. Toruń to również niesamowity klimat. Nie możemy zapomnieć, że to właśnie to miasto znane jest z pierników oraz to tutaj mieszkał i pracował jeden z najsłynniejszych Polaków – Mikołaj Kopernik.

Wynajmij mieszkanie w jednym z najstarszych miast Polski!

Toruński rynek mieszkaniowy cieszy się wysokim standardem, atrakcyjnymi cenami oraz wciąż napływającymi osobami, które są zainteresowane wynajmem. Patrząc na średnie ceny, można orzec, że kawalerkę śmiało można wynająć za ok. 1200 zł miesięcznie, mieszkanie dwupokojowe to koszt ok. 1500 zł miesięcznie, zaś mieszkanie z trzema pokojami to wydatek rzędu 1700-1800 zł miesięcznie. Do tego dochodzi spokój, wiele możliwości naukowych, a także sporo atrakcji turystycznych, które warto poznać podczas studiów i nie tylko. Jeśli chcesz wynająć ciekawe mieszkanie, w którym będziesz się dobrze czuć, skorzystaj z naszej strony copernicusnieruchomosci.pl.